המלצות על המוהל

באתי להציג את ר' דב לוגסי שליט"א שהוא מוכר לי היטב כאיש תורני וירא שמים,
בוגר ישיבת שעלבים ופעיל מאד בקהילה שלנו.
מובטחני שיוכל לשרת היטב את האוכלוסייה שבקריות.
הרב עקיבא הכרמי זצ"ל
רבה של קרית שמואל
פרופ' קרל (קלמן) סקורצקיKarl Skorecki MD FRCP(C) FASN Dean, Azrieli Faculty of Medicine
קרא עוד
אני מתכבד להוסיף את הבעת הערכתי הגדולה לרב דב לוגסי שליט"א, כמוהל מנוסה ומוכשר, תלמיד חכם וירא שמים. הרב לוגסי הואיל לבוא לעזרתינו במצוות ברית של נכדינו בבית-הכנסת המרכזי של קרית שמואל, במעמד של קהל רב בראש השנה. אני ומשפחתינו מעריכים ומודים לרב לוגסי שליט"א ולהשם יתברך על הברכות וזכויות של שליחי מצווה ראויים ומוכשרים ליקירינו. כן ירבו שמחות ובשורות טובות לכל עם ישראל.
אלירן לנדאו 0586050991
קרא עוד
כבר בשיחת טלפון הראשונה החששות התחילו לפוג והרגשנו בידיים טובות, המוהל דב לוגסי הסביר לנו באדיבות ובבירור מה לקנות ואיך להתכונן לברית. ברית המילה נעשתה במקצועיות רבה והטקס עבר בצורה יוצאת דופן עם פיוטים לפי בקשתינו. בבדיקה השגרתית של גיל שבועיים הרופאה מייד אמרה "איזה ברית יפה", אנו מודים ומאחלים הצלחה לרב דב ומאחלים לתינוקות רבים לזכות שהרב דב ימול אותם.
מוטי ולימור אמסלם0526232856
קרא עוד
אחרי המלצות רבות מחברים ומשפחה החלטנו לבחור במוהל דב לוגסי, לברית של בננו. הברית נעשתה בצורה מהירה, שקטה, סטרילית ומקצועית והתינוק בכה לשניה ונרגע מיד, כל המשפחה והחברים שנכחו בברית ובמיוחד הסנדק שנכח בלב האירוע התרשמו מהמוהל דב לוגסי. אני ואשתי לימור אמסלם ממליצים בחום על המוהל דב לוגסי.
רן ושרה זינו
קרא עוד
הרב דב לוגסי הרשים אותנו כבר בפגישה הראשונה, הוא ליווה אותנו לאורך כל הדרך גם לפני גם בדרך לברית מילה ואף אחריו, עד היום אנו שומרים קשר, רוצים לומר אלף מילים חמות והמלצות מכל הלב על הרב דב לוגסי, נעים הליכות,סובלני,חייכני...
גיורא קפלן
קרא עוד
אבא שלי מוהל כבר הרבה מאד שנים אבל הוא גם רופא. הוא בד"כ מאד ביקורתי לגבי מוהלים שהם לא רופאים גם מבחינת סטריליות וגם מבחנית פריעה וקריעה שהם לא מבצעים כמו שהוא מבין ויודע. הוא אמר אחרי הברית שהרבה זמן הוא לא ראה מוהל מוצלח כל כך כמו הרב דב לוגסי. 😊
הרב מיכאל מלול
קרא עוד
הנני מכיר היטב את מכובדנו כב' הרב דוב לוגסי במשך שנים רבות. איש רב פעלים, מוכשר, חינני ומוצלח. מוהל מצויין, זריז, מקצועי ואדיב, (זכיתי ב"ה שהמוהל מל שלושה מנכדי,) מברכים אותו בכל מילי דמיטב, שכל אשר יעשה ישכיל ויצליח. מיכאל מלול קרית שמואל.
הרב יעקב משולם
קרא עוד
המוהל ר' דב לוגסי מל את נכדי מילה מעולה רבה, ומוכר לי כמוהל בעל סבר פנים מאיר לכל אדם, רגוע ובוטח במהלכיו, משתמש בכלים חדישים ושיטות רפואיות מתקדמות ברוח ההלכה, ניתן לסמוך עליו בלב בוטח, והבוטח בהשם ובו חסד יסובבהו, יישר כוחו על החתום :,הרב יעקב משולם מנוה דוד חיפה.

*אתר זה בבניה  המלצות נוספות בקרוב

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!